Czy aby dobrym pomysłem jest wysłać dzieci na obóz do Pobierowa?

Około dwudziestu lat temu Pobierowo wyglądało jak jedna spośród wielu położonych nad morzem wsi w Polsce – mała ilość atrakcji, zła komunikacja, niewielka ilość miejsc noclegowych i w zasadzie nie pilnowane plaże. Od tamtego czasu aż do dzisiaj ta niewielka wieś przeszła prawdziwą metamorfozę. Pobierowo to jedna z pierwszych sugerowanych miejscowości nad polskim Bałtykiem podczas omawiania wczasów w naszym kraju.
Pobierowo - plaża
Napisał: Piotr
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podczas dwudziestu lat zmianie uległo tu praktyczniewszystko. Duża ilość zróżnicowanych restauracji, mnóstwo miejsc hotelowych o standardzie na różnych poziomach, bardzo dobra dostępność komunikacyjna, częste sklepiki i stragany zpamiątkami z wakacji (W sytuacji gdy potrzebujesz pomysłu na wakacje sprawdź coral travel wczasy last minute hiszpania) czy wreszcie całą masa atrakcji dla dzieci i dorosłych, takich jak cymbergaj (https://magicplay.pl/?pl_cymbergaje,34), stoły do gry w bilarda, darts, ogromna liczba automatów i symulatorów i wiele innych. A w nocy Pobierowo nie nie zasypia. Za sprawą kilku klubów muzycznych, w których można wytańczyć się i posłuchać głośnej muzyki zarówno nowoczesnej, jak również tej, przy której tańczyli nasi rodzice i dziadkowie, impreza trwa tu do samego rana.Rodzi się jedno pytanie: czy dzieci mają możliwość spędzić udane i szczęśliwe wakacje w Pobierowie (propozycja została opisana szczegółowo tu)? Moim zdaniem, jak najbardziej. Co roku przygotowywane są specjalistyczne obozy dla dzieci i młodzieży przygotowywane w kilku różnych wariantach.

Jednym z nich jest tak zwany obóz survivalowy, w trakcie którego dzieci i młodzież każdego dnia dostawać będą liczne niełatwe zadania do wykonania. Kolejnym wariantem jest obóz muzyczny, podczas którego podopieczni będą próbować nauczyć się grać na różnych instrumentach muzycznych, śpiewać wiele piosenek oraz składać własne teksty. Kolejnym wariantem może być obóz sportowy, który rozbity jest na działy zależne od liczby chętnych uprawiających daną dyscyplinę. Sekcja badmintona, sekcja siatkówki czy też dział judo to zaledwie trzy sugestie z wielu. Każdy rodzic może bez obaw wysłać swoje dziecko w wieku od sześciu do osiemnastu lat.

Wykwalifikowana kadra zbudowana z nauczycieli i opiekunów kolonii zapewni nie tylko dobrą zabawę podopiecznych, ale głównie o ich bezpieczeństwo.

Jeżeli w dalszym ciągu nie nie wiesz dokąd wysłać swoją pociechę na wakacje, zdecyduj się na wakacje w Pobierowie! Dobre wrażenia gwarantowane!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-06-05 12:17:43
Tagi: dzieci, obóz muzyczny