Szczecin oferuje nam ewentualność sprawdzenia się w rozwiązywaniu zagadek

Znacznie częściej jest tak, że gry komputerowe, które uzyskały powodzenie wśród internautów z upływem czasu przerzucane są do świata realnego, gdzie wszystko dzieje się tu oraz w tym momencie bez używania komputera. Teraz niesamowicie wielką uwagą, tak w świecie, jak i w kraju, cieszy się gra escape room, która okazuje się wspaniałym rozbudowaniem dla firmowych wyjazdów integracyjnych, i imprez kawalerskich i panieńskich.

Escape room
Napisał: Travis Wise
Na podstawie: http://www.flickr.com
W grze tej bierze udział parę osób, które zamknięte zostają na 60 minut w odpowiednim pokoju zapełnionym zagadkami i zadaniami, jeżeli wykona się je właściwie to dostaje się klucz, dzięki któremu można się uwolnić z takiego pomieszczenia z tytułem zwycięzcy. Taka gra zmusza do myślenia, do fizycznego wysiłku oraz przede wszystkim do powiązania sił, dzięki czemu możemy się dokładniej poznać z kolejnymi osobami, które razem z nami znalazły się w konkretnym pomieszczeniu. Zobacz więcej informacji na dedykowanej stronie: (ucieczka z pokoju gra)Szczecin posiada przyszykowany taki pokój

Znacznie więcej miast daje nam ewentualność rzeczywistego zagrania w grę, opierającą się na próbie wydostania się z zamkniętego pomieszczenia w określonym czasie. Szczecin nie jest tu wyjątkiem, a więc nie może nas dziwić, że także tu mamy szansę zmierzenia się w tej grze. Starczy tylko wprowadzić nazwę gry wraz z nazwą miasta i już będziemy przeniesieni na odpowiednią stronę, na której będziemy mogli zobaczyć, gdzie znajduje się taki pokój, ile zapłacimy za wzięcie w niej udziału, oraz będziemy mieli możliwość zarezerwowania dla siebie pomieszczenia w wygodnym dla nas terminie.

Zaintrygował Cię opisywany artykuł? Jeśli tak, to przeczytaj dodatkowo szczegóły pod źródłem. Zobaczysz wtedy jeszcze dokładniejsze informacje związane z taką tematyką.

Warto w ten sposób zmierzyć się ze sobą samym i zobaczyć, na ile jesteśmy zgrani z naszymi przyjaciółmi, naprawdę dowiemy się o sobie dużo więcej. Autor:

Mamy szansę bawić się razem ze znajomymi

Nie ma nic wspanialszego aniżeli ewentualność wspólnej zabawy z przyjaciółmi. Przez to nie powinniśmy zamykać się w swoim mieszkaniu przed komputerem, wręcz przeciwnie, powinniśmy poszukać gier, które zostały przeniesione do świata rzeczywistego. Wtenczas będziemy mieli szansę się sprawdzić, a jednocześnie będziemy mieli szansę miło spędzić czas z przyjaciółmi poza własnym domem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-08 13:18:23
Tagi: pokój, zabawa, gra, gry komputerowe, integracja