Rodzima scena rozrywki i kultury czyli krótki przegląd najpopularniejszych artystów z kilku nurtów.

Polska scena rozrywkowa cały czas ma sporo do zaoferowania, zarówno wielbicielom porządnej muzyki, jak również wesołego kabaretu. Wśród artystów bez przerwy dużym sentymentem cieszy się zespół Ich Troje.
Jego historia zaczęła się prawie dwadzieścia lat temu, przez ten czas dwa razy dostąpił zaszczytu reprezentacji naszego kraju na festiwalu eurowizji, i wydał kilkanaście znanych na całą Polskę przebojów. Przez ten cały czas w składzie zespoły było kilka wokalistek, a jedną z najpopularniejszych płyt jest ich troje po piąte a niech gadają cd, którą wydano w 2002 roku. Za to pośród miłośników rapu od długiego czasu dużym zainteresowaniem cieszy się Kaen. Podczas swej artystycznej kariery współpracował on z najlepszymi muzykami z tego nurtu muzyki, a jego rozpoznawczym znakiem stała się czarna maska, którą zakłada na koncertach. Kaen ma na swoim koncie parę ciekawych płyt, z których najbardziej popularną jest kaen od kołyski aż po grób cd. Wydano ją w 2012 roku i uzyskała status złotej płyty, co jak na ten rodzaj muzyki jest bardzo dobrym rezultatem.Niezwykle interesująco prezentuje się również nasza rodzima wynajem (polecamy eventroom.pl) kabaretowa. Od wielu lat działają na niej kabarety, przy skeczach których śmieją się i dorośli i dzieci. Ponad czternastoletnią karierę ma za sobą Kabaret Moralnego Niepokoju, jest on jedną z najbardziej rozpoznawalnych kabaretowych formacji w naszym kraju. Przez ten okres twórczości powstało wiele ciekawych skeczów, po dziś dzień ogromnym zainteresowaniem się cieszą kabaret moralnego niepokoju tygodniki dvd. Tak samo często oglądany stał się również kabaret Ani Mru Mru, założony dokładnie w roku 2000.


Ten kabaret zyskał w przeciągu całego okresu twórczości wiele nagród i wyróżnień, a na jego występy bilety sprzedają się błyskawicznie. Cała twórczość tych zdolnych, bawiących do łez artystów jest na kabaret ani mru mru dvd, tak więc jeżeli ktoś zechce się zapoznać z jego skeczami lub powspominać sobie najśmieszniejsze sceny, to zakup tej właśnie płyty to będzie świetny pomysł.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-24 16:14:35

Kategorie

Archiwum

O serwisie

Szukasz muzyki na imprezę? A może szukasz inspiracji? Jeśli tak, idealnie trafiłeś! U nas znajdziesz wszelkie aktualności ze świata muzycznego oraz poznasz największe światowe przeboje. Dziękujemy za zaintersowanie naszym serwisem. Udanych muzycznych poszukiwań! :)