April 2016 archive

Jakie istnieją rodzaje gier komputerowych na różnego rodzaju okazje? Czy gry to zawsze strata czasy, jak twierdzą niektórzy?

gra na playstation
Napisał: Play Among Friends Paf
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gry a komputer do doskonały sposób na zabicie nudy. Dla jednych pewnie będzie to stratą czasu, natomiast dla kogoś innego wręcz odwrotnie. Natomiast podstawowym argumentem przemawiającym za graniem jest to, iż każdy odnajdzie w nich coś dla siebie. Rodzajów gier jest bowiem dość dużo z nastawieniem na poszerzanie różnych umiejętności. Niektóre ćwiczą koncentrację, kolejne refleks, a jeszcze inne pomagają zdobyć wiedzę z jakiejś określonej dziedziny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-21 10:19:08
Tagi: gry, piłka nożna, zagadki

Szukanie filmów, które odpowiadają naszym zainteresowaniem

filmy
Napisał: Neil Turner
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego, iż filmy pokazywane w telewizji nie są nazbyt interesujące. Naprawdę nierzadko telewizje oferują powtórki szczególnie popularnych filmów, jednakże nie ryzykują i nie oferują telewidzom kinowych nowości lub bardziej niszowych produkcji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-21 08:54:08
Tagi: Internet, telewizja, koneser

Witryny internetowe dla miłośników filmu

kino domowe
Napisał: stephen bowler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Film to zagadnienie, którym ciekawi się naprawdę spora liczba osób. Do kin chodzimy względnie nierzadko, poszukujemy też szeregu interesujących nas informacji w sieci. Z myślą o pasjonatach filmów tworzy się również wiele programów w telewizji, jak również magazynów, które znaleźć można na regałach salonów z prasą. Gdzie poszukiwać informacji, których w danej chwili potrzebujemy?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-20 16:28:10
Tagi: kino, produkcja, fan