Idealny prezent dla szefa - co najlepiej wybrać, żeby nie popełnić żadnej wpadki

W wielu firmach pracownicy mogą stanąć przed decyzją, co zakupić dla swojego szefa. Niestety nie jest to łatwa sprawa, szczególnie jeśli nie będzie się dobrze znać upodobań i gustów danej osoby.
Dla kogoś bliskiego albo dobrego znajomego można wybrać coś żartobliwego albo praktycznego. Jeśli z szefem jest się w dobrych relacjach, wręcz można stwierdzić na przyjacielskiej stopie, to taką formę prezentu można również zaryzykować. Jednak dość często może się zdarzyć, że szef jest na duży dystans z resztą załogi, i w takich przypadkach wybór będzie
prezenty dla szefa na dużo trudniejszy. Powinno się wówczas postawić na prezent uniwersalny - dzięki temu można będzie uniknąć dylematów, czy będzie się podobał kolor lub czy rzecz będzie miała właściwy rozmiar. Wybranie prezentu neutralnego sprawi, że taki prezent nawet jeżeli komuś się nie spodoba, to jednak nadal może być wykorzystany. Jeśli jednak podaruje się coś, co zupełnie nie będzie pasowało do stylu danego szefa, to wtedy taki upominek stać się może dużym rozczarowaniem.

<!--entry-->

Kupując prezenty dla szefa skorzystać można z oferty internetowych sklepów, których coraz więcej proponuje różne [TAG=upominki
Napisał: ProFlowers
Na podstawie: http://www.flickr.com
. Część z nich proponuje profesjonalne wsparcie w doborze takiego prezentu - po przekazaniu paru informacji o swoim przełożonym pracownicy sklepu pokażą parę propozycji, i z reguły klienci coś z tego koniec końców kupują. Można też samodzielnie zacząć szukanie, ale wówczas powinno się trzymać kilku reguł, aby nie zrobić gafy. Bardzo popularnymi odmianami upominków są różnego rodzaju papiernicze i biurowe artykuły.

Oczywiście mowa jest tu o produktach luksusowych, z górnej półki, bo przecież innych raczej szefowi nie wypada wręczać. Na pewno markowe pióro albo porządna aktówka ze skóry będą odpowiednie, można również pomyśleć o jakimś nietypowym drobiazgu do postawienia na biurku. Jeśli szef pali papierosy, to ekskluzywna zapalniczka czy też pudełko markowych cygar spełnią swoje zadanie, a wielbicielowi dobrego trunku butelka whisky lub koniaku również z pewnością sprawi dużą przyjemność.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-04 11:36:04
Tagi: upominki, papierosy

Kategorie

Archiwum

O serwisie

Szukasz muzyki na imprezę? A może szukasz inspiracji? Jeśli tak, idealnie trafiłeś! U nas znajdziesz wszelkie aktualności ze świata muzycznego oraz poznasz największe światowe przeboje. Dziękujemy za zaintersowanie naszym serwisem. Udanych muzycznych poszukiwań! :)