Słuchowiska jako twórczy sposób na relaks, a zarazem poznanie literatury

Brak czasu jest to zjawisko powszechne. Jak w tak rozpędzonym świecie mieć moment na czytanie powieści? Ciekawą alternatywą są audiobooki. Poznajemy literaturę, a zarazem możemy robić inną czynność.
W obecnych czasach świat cierpi na odczucie braku czasu. Mniej zajęć mamy, tym jest go mniej. Taka sprzeczność. Jednak także prawda jest następująca, że działań mamy bardzo dużo. A co ważniejsze bardzo dużo tracimy czasu na różnego rodzaju dojazdy do wyznaczonego miejsca, na czekanie. Wielokrotnie pracujemy osiem godzin, a dojazdy zajmują kolejne cztery. Kolejny przykład to wizyta u lekarza zajmuje 5 min, a czekamy na nią nieraz godzinę lub więcej. Zagospodarujmy ten czas np. odtwarzając słuchowisko - produkuje słuchowiska najwyższej klasy. Nie muszą to być lektury z epoki PRL. W obecnych czasach wiele świetnych książek jest rejestrowanych. Jedną z nich jest Wiedźmin. Sezon burz.. A. Sapkowskiego.
słuchowisko
Napisał: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie: www.flickr.com
Dla osób lubiący fantastkę autora tego nie trzeba prezentować. Jest on symbolem samym w sobie. Słuchowisko zarejestrowane na podstawie jego książki to audiobook, którego należy posiadać w swojej kolekcji. Uczestniczyw nim 84 odtwórców, pełne jest efektów specjalnych. Jeśli nie miałeś chwili, aby przeczytać powieść Wiedźmin Sezon Burz od Fonopolis albo chcesz posłuchać jej treści ta płyta spełni twoje pragnienie.
Dzięki audiobookom możemy nie tracić czasu w korku lub w trakcie innego bycia w zawieszeniu i nie mieć poczucie, że tak bardzo dużo czasu nie wykorzystaliśmy. Zamiast zdenerwowani wrócimy do domu odstresowani z dodatkową dawką literatury.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-25 13:02:18
Tagi: dom, gry, świat