Gry planszowe doskonałym dodatkiem do wieczoru w gronie znajomych – bo na „planszówki” zawsze jest się czas

Planszówki wielu z nas kojarzą z czasów dzieciństwa. Liczne godziny spędzone na przesuwaniu pionków albo rzutami kostką przynosiły całą masę pozytywów, wypełniając sobą jednocześnie pochmurne jak i ciepłe dni.


Dixit
Napisał: Dave Stone
Na podstawie: http://www.flickr.com


Aktualnie gry planszowe przeszły sporą ewolucję. Na rynku co roku pojawia się multum nowych ofert z grami, które potrafią przykuć osoby w każdym wieku na długi czas i pozwalają zapomnieć o wszystkim wokół. Wśród gier, która w ostatnich latach cieszy się nieustannie rosnącą popularnością znajduje się Dixit. Jest to gra skierowana do maksimum 6 graczy, polegająca na przedstawieniu frazą albo jednostkowy dźwiękiem grafiki widniejącej na wyciągniętej karcie. Dixit to rozwijająca zabawa, z której możliwości coraz bardziej korzystają osoby dorosłe podczas wieczornych spotkań.


Inną planszówką, która coraz wyraźniej zaznacza swoje miejsce w licznych domach są pędzące żółwie.

Chcesz zobaczyć następne teksty tyczące się wyjaśnianej tutaj tematyki? Jeśli tak, to wejdź na ten link oraz przeczytaj wpis z www.

Jest to ciekawa gra w której pędzimy żółwiem do sałaty, jednak tuż za nami znajdują się inni pretendenci do zwycięstwa. Gra pędzące żółwie wymaga na grającym wcielenie się w rolę stratega, bo mimo plansza pokryta jest barwnymi grafikami to każda seria do łatwych nie należy. Jest to doskonała zabawa jednocześnie dla dorosłych jak i małych graczy.


Dobble to ostatnia opcja, która będzie w stanie dodać dużej dawki zabawy do dowolnego spotkania towarzyskiego. Dobble jest stosunkowo łatwą grą, która wymaga spostrzegawczości w czasie rozgrywki.

Jeżeli opisywany tekst Cię zaabsorbował, to bez obaw kliknij ten link - ta unikalna strona (http://147break.waw.pl/) zapewne także będzie dla Ciebie wartościowa!

Uczestnicy dobierają symbole z wylosowanych kart do tego, który znajduje się na samym końcu. Gracz, który zejdzie ze swojej talii jest zwycięzcą.
Gry planszowe to efektywny i efektowny sposób na ubogacenie każdego spotkania, pozwalając znów poczuć się dzieckiem. Warto zorientować się jakie warianty aktualny rynek oferuje w tej kategorii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-12 12:00:52
Tagi: dzieci, grafika, gra, czas