To święto nie bywa już jedynie amerykańskie, także polskie dzieci pragną obchodzić Halloween, więc już dzisiaj obmyśl kostium

Powoli zbliża się czas Halloween, określanego też czasem świętem duchów. Obchodzenie tego radosnego, a jednocześnie troszkę makabrycznego dnia wzięło się z amerykańskiej tradycji, jednak w Polsce także się już porządnie zakorzeniło.


Niezbędny będzie właściwy kostium
Halloween to święto, w czasie którego dzieci wędrują od domu do domu i proszą o łakocie. By moment ten miał odpowiednią oprawę, zakłada się kostiumy na halloween. W równym stopniu maluchy, jak również i ich rodzice przemieniają się w przeróżne potwory, demony, wiedźmy albo sympatyczne wróżki i elfy. Tak udekorowane chodzą po sąsiedztwie, albo biorą udział w maskaradach lub innych rozrywkach. Przebranie na Halloween można zrobić samodzielnie,
dron z kamerą na halloween
Napisał: Walter
Na podstawie: http://www.flickr.com
kupić, lub wypożyczyć w specjalnych punktach.


Także dorośli celebrują zabawy z przebraniem
Nie tylko dzieci wielbią podobne imprezy w czasie których można założyć różnorakie zabawne albo troszkę straszne kostiumy. Dorośli także chcą uczestniczyć w tego rodzaju przyjęciach oraz wybierają się na bale z okazji karnawału albo Halloween. W przypadku zabaw karnawałowych istnieje bardzo wielkie zróżnicowanie, gdy idzie o stroje. Modne bywają wenecka maska tanio, za którymi można skryć swoje oblicze. Tradycja zakładania tego typu masek podczas karnawału wzięła się, jak nazwa mówi z Wenecji. Takie maski wyśmienicie pasują zarówno paniom, jak również mężczyznom.


Stanowią idealne dopełnienie strojnych kreacji i kostiumów różnorakiego typu. Podobnie jak przebrania na Halloween, maski weneckie też można kupić albo wypożyczyć, chociażby w teatrze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-08 18:22:54
Tagi: karnawał, teatr, kraj, przebranie

Kategorie

Archiwum

O serwisie

Szukasz muzyki na imprezę? A może szukasz inspiracji? Jeśli tak, idealnie trafiłeś! U nas znajdziesz wszelkie aktualności ze świata muzycznego oraz poznasz największe światowe przeboje. Dziękujemy za zaintersowanie naszym serwisem. Udanych muzycznych poszukiwań! :)