Urodziny to najwspanialszy moment w roku, dlatego musimy dla swego szkraba zamówić magiczny pokaz

Maluchy zazwyczaj czekają na swe urodziny przez okrągły rok. Myślą o tym, co dostaną w podarku i jakie ciekawostki przygotowali mama z tatą.


Mało istotne czy nasz urwis ma 5 czy 8 lat.
technologia
Napisał: slgckgc
Na podstawie: http://www.flickr.com


wczasy
Napisał: Altec Lansing
Na podstawie: Altec Lansing


pokaz magii
Napisał: Tomasz Ośmiałowski
Na podstawie: http://www.flickr.com


Na sto procent z niecierpliwością czeka na urodziny. Faktem jest, że odmiennie je zorganizujemy dla przedszkolaka, a inaczej dla większego dziecka. Dla berbecia możemy dla przykładu zaprosić klauna lub zamówić dmuchany zamek. Dla większego dziecka najlepszym pomysłem z pewnością będzie pokaz magii. Nasz mały jubilat i jego koledzy na pewno z wielkim zaciekawieniem będą śledzić wszelkie ruchy magika. Mimo iż robimy przyjęcie, to na pewno zapanuje całkowita cisza. Wszyscy będą skupiać się na palcach iluzjonisty. Jeszcze wiele dni po przyjęciu wszyscy będą mówić o sztuczkach. Nie będzie końca domysłom - jak on był w stanie to zrobić. Takie przedstawienie z pewnością będzie niezwykłą niespodzianką, a nasze maleństwo będzie zadowolone. Jeśli to przyjęcie urodzinowe, to nie może rzecz jasna zabraknąć kolegów, tortu i różnych zabaw. Jednak tort - tort-artystyczny.pl/ oraz zwykłe atrakcje dosyć często powtarzają się rok po roku. A sztuczki magiczne są niesamowite. Iluzjonista będzie mógł na przykład wyciągnąć królika z kapelusza albo zgadnąć, którą kartę mieliśmy na myśli.
Może również przedstawić inne sztuczki, o których nigdy nie słyszeliśmy, a które wywrą na nas niesamowite wrażenie. Będziemy oczarowani. Pewnie nawet dorośli zbiorą się podczas pokazu w pokoju i z ogromnym zaciekawieniem będą śledzić widowisko.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 09:48:40
Tagi: dzieci, czas, przyjęcie, atrakcje