Każda kobieta lubi błyskotki, gdyż ubóstwia się stroić oraz wyglądać zjawiskowo - jest to rzecz jasna wpisane w kobiece geny

Ilość błyskotek, którą może mieć tylko jedna pani, bywa niezwykła. Jeśli podliczyć wszelkie bransoletki, kolczyki i inne błyskotki, to wyjdzie nam, że jest z tego ogromna kolekcja.


Broszki, bransoletki, spinki, łańcuszki i jeszcze mnóstwo innych błyskotek.
Fotografia
Napisał: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu


U wielu kobiet zwykle zajmują one szafki w łazience i dodatkowo kilka innych półek w mieszkaniu. Czasami sama właścicielka nie pamięta, gdzie co położyła. Czasami zdarza się chwila, że już trzeba wychodzić na istotne spotkanie lub do teatru, a gotowa żona lata i szuka konkretnej ozdoby, która idealnie pasowałaby do sukienki. Problem w tym, że nigdzie nie jest w stanie jej znaleźć, a nerwy nie pomagają w poszukiwaniach. Może w takim razie najwyższy czas, by pomyśleć o zrobieniu porządków wśród własnej kolekcji i znalezieniu dla niej konkretnego miejsca? Partner jest w stanie zrobić swojej małżonce taki prezent i dać jej puzderko na błyskotki. Szkatułki drewniane są bardzo szykowne i są niezwykłym pomysłem na podarunek urodzinowy czy rocznicowy. Są niezwykle estetycznie zrobione i zazwyczaj mają wyrzeźbiony jakiś motyw na przykrywce - mogą to być przykładowo kwiaty.
Szkatułki drewniane są przeróżnej wielkości i najczęściej mają kilka szuflad, aby móc posegregować biżuterię i nareszcie wprowadzić w swej kolekcji pewien ład. Bransoletki, łańcuszki i wszelkie inne świecidełka mogą znajdować się osobno i sprawi to, że każda dama szybko wyszuka to, czego potrzebuje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:57:06
Tagi: dom, teatr, domu, pani

Kategorie

Archiwum

O serwisie

Szukasz muzyki na imprezę? A może szukasz inspiracji? Jeśli tak, idealnie trafiłeś! U nas znajdziesz wszelkie aktualności ze świata muzycznego oraz poznasz największe światowe przeboje. Dziękujemy za zaintersowanie naszym serwisem. Udanych muzycznych poszukiwań! :)