Koszulki przeznaczone na CD - a więc, opakowania papierowe na płytę? Nigdy więcej!

Jak to można łatwo zauważyć po naszym pisanym dzisiaj tytule tekstu, nasz temacik będzie dziś obejmował koszuleczki przeznaczone na płyty typu CD. Obecnie mogłoby się wydawać, że płyty tego rodzaju to już przeżytek, zwłaszcza od ukazania się przenośnych dysków typu twardego, czy jeszcze silniej popularnych przenośnych portów rodzaju USB, które posiadają z biegiem latek coraz to bardziej dużo pojemność.


koszulki na cd


Jednak jak się okazuje, płyty typu CD mają się wcale nie najgorzej oraz wielu spośród nas samych do tej pory je "zbiera", chociaż dla wielu ich standardowe opakowania zrobione z papieru nie są zadowalające, oraz z tego powodu powstały ich alternatywy...
Słysząc słówko "koszulka", zazwyczaj wyobrażamy sobie zwyczajny T-shirt, jednak to konkretne słówko posiada parę znaczeń, w szczególności w dziale artykułów papierniczych, gdzie zazwyczaj kojarzy się wraz z koszulka przeznaczoną na bardzo dobrze znane dzieciom "karteczki", na których znajdują się różne postacie z bajek, czy też filmików, ogólnikowo przeznaczonych dla najmłodszych.

Poznaj ten portal (https://www.mikolaje.pl/indywidualny/wizyta.html), ponieważ on z pewnością też Cię bardzo zafrapuje. Omawia on podobną kwestię, więc nie wahaj się i kliknij ten link!

Jednakże istnieje jeszcze pojedynczy rodzaj koszulek, jakim bywają nie wątpiąc w to koszulki na cd, które to kiedyś papierowe, teraz są tworzone podobnie jak te na karteczki, tylko z przegródkami, wewnątrz które idealnie wpasują się płyty. dobrze jest tutaj po zaznaczać, iż starsze alternatywy tych koszulek, a więc te z papieru, mieściły po pojedynczej płycie oraz to było tyle.


W obecnej chwili koszulki na płyty CD posiadają tak zwaną "perforację", która to daje możliwość na wpięcie takiej koszulki do segregatora, gdzie na pewno jej nie zagubimy! Finisz z walającymi się po podłożu płytami - pora na porządek i ład wewnątrz własnych zbiorach płyt!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:40:07
Tagi: Wnętrza, film, dzieci, płyty, port