Lata 90 powracają do łask – czerpiemy coraz większą ilość elementów z minionych lat

Patrząc na obecnie panujące trendy możemy śmiało dojść do wniosku, że lata 90 powracają do łask – widoczne jest to na wielu płaszczyznach.


Oczywiście najprościej dostrzec ten wielki powrót obserwując trendy świata mody – sporo dodatków nawiązuje do minionej epoki – wracają jeansy, duże koszule, styl grunge oraz sukienki w kwiaty.


Styl lat 90 widoczny jest nie tylko na ulicach, ale głównie w magazynach gdzie umieszczane są zdjęcia domów mody czy popularnych marek odzieżowych, które przemycają w swych kampaniach typowe dodatki lat 90. Spodnie z wysokim stanem, crop topy – to elementy ubioru najbardziej hot obecnych czasów – kiedy mijamy próg sklepów należących do tych najbardziej znanych sieciówek, od razu w oczy rzucają nam się ubrania nawiązujące do stylu lat 90.


Kubek termiczny Bodum
Napisał: homard.net
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dziecko na rowerku
Napisał: Valentina Yachichurova
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mówiąc o wielkim powrocie lat 90, warto dodać, że powrót ten widoczny jest nie tylko w modzie, obecnie zauważa się boom płyt winylowych – coraz więcej osób pragnie zdobyć choć jeden egzemplarz takiej płyty, które nigdyś były w niemal każdym domu, teraz ich ceny sięgają sporych kwot. Miłość do płyt winylowych ma mnóstwo powodów – jednym z nich jest ten cudowny szmer, który rozbrzmiewa w naszych uszach, kiedy włożymy płytę do gramofonu – istny balsam dla duszy. Ci, którzy mieli już okazję posłuchać muzyki puszczanej z winyla z pewnością wiedzą o co chodzi. Za szmer uwielbia się winyle – należy zaznaczyć, że na próżno poszukiwać na nich najświeższych kawałków, jednakże w tym właśnie ich urok, do tego spory kształt i piękne okładki. Często także okładki na płyty winylowe są pożądane – nic dziwnego, są z pewnością oryginalne i trudno znaleźć coś podobnego. Jeżeli szczęśliwcami posiadającymi choć jedną płytę, należy o nią dbać, aby płyta nie uległa zniszczeniu – do tego przydatne będą okładki wewnętrzne na winyle, które dodatkowo zabezpieczą naszego winyla.


Możemy je zakupić w każdym sklepie posiadającym w swej ofercie sprzedaż winyli – trzeba tylko o nie zapytać.


Jak zauważamy z mody lat 90 wyciąga się to, co najlepsze – zarówno w świecie mody jak i na płaszczyźnie kulturowej – coraz większa ilość osób sięga po muzykę, czy filmy lat 90.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:06:41
Tagi: dom, sieci, ceny, prezent, świat

Kategorie

Archiwum

O serwisie

Szukasz muzyki na imprezę? A może szukasz inspiracji? Jeśli tak, idealnie trafiłeś! U nas znajdziesz wszelkie aktualności ze świata muzycznego oraz poznasz największe światowe przeboje. Dziękujemy za zaintersowanie naszym serwisem. Udanych muzycznych poszukiwań! :)