Wirtualne randki - jak bez szwanku romansować poprzez Sieć?

W dzisiejszych czasach wirtualne randki stają się coraz bardziej słynne. Nie każdy ma na tyle śmiałości i odwagi aby poznawać ludzi prywatnie, masa osób boryka się z brakiem pewności siebie oraz nieśmiałością, w związku z tym flirt online zdaje się być dla takich osób wybitnym rozwiązaniem. W Internecie można poznać naprawdę multum ciekawych ludzi, z których wiele może okazać się naprawdę świetnymi rozmówcami.

randka
Napisał: MaloMalverde
Na podstawie: http://www.flickr.com
Coraz więcej osób wyszukuje w Necie nie jedynie przyjaźni, ale również miłości i wypada przyznać, że dużo radosnych par oraz nawet małżeństw poznało się właśnie przez Net. Poznawanie ludzi online może więc być naprawdę wyśmienitym i niezwykle ciekawym przeżyciem.Niemniej jednak jeśli decydujesz się wejść w wirtualny świat randek oraz flirtów to potrzebnie musisz pamiętać o jednej znaczącej rzeczy - bezpieczeństwie. Rozmawiając z kimś poprzez Net tak właściwie nie mamy zielonego pojęcia kim jest ta osoba. Nie wiemy, czy to co o sobie mówi jest zgodne z prawdą. W Necie nie tylko wolno trafić na sympatyczne i pokojowe osoby, coraz więcej ludzi podszywa się pod kogoś mając na celu nadzwyczaj złe zamysły. Oczywiście nie znaczy to, iż bezsprzecznie trafisz na kogoś nieuczciwego czy też niebezpiecznego. Flirt online nie będzie groźny jeśli zastosujesz się do kilku ważnych zasad.

W pierwszej kolejności przenigdy nie podawaj na portalu randkowym swoich szczegółowych danych osobowych, takich jak miejsce zamieszkania czy numer telefonu. Nie mów również nazbyt dokładnie o swoim życiu prywatnym lub zawodowym, unikaj opisywania bliskich Ci osób - rodziny czy też przyjaciół. Takie informacje zdołają okazać się nadzwyczaj przydatne dla kogoś kto ma złe zamiary.

Jeżeli chcesz umówić się w realu z kimś zapoznanym przez Net - nie czyń tego pochopnie. Na początku postaraj się odpowiednio poznać tą osobę, dlatego nie decyduj się na spotkanie ledwie po kilku rozmowach. Umów się także w miejscu publicznym - naturalnie podczas dnia, nie wieczorem. Koniecznie powiedz komuś bliskiemu dokąd idziesz. Miej również przy sobie telefon komórkowy, żeby stale móc poinformować kogoś zażyłego gdzie jesteś. Warto pamiętać o tych kilku ważnych środkach ostrożności, dzięki temu flirt online będzie dla Ciebie fascynujący i nade wszystko bezpieczny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-10 14:52:48
Tagi: miłość, randki, portal randkowy