Poziom produktów polskich marek w porównaniu do marek zagranicznych

Większa część osób wie o tym, że wyrobienie wysokiej jakości marki połączone jest z długim czekaniem i dużym nakładem energii. Nie tak łatwo jest bowiem wprowadzić i wypromować taką markę, która będzie rozpoznawalna na terenie kraju, a co dopiero poza granicami.
Cienie do powiek
Napisał: Zejneb Abdul Rahman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie w Polsce od wielu lat panuje moda na marki zagraniczne, zazwyczaj takie znane na cały świat. Tego typu towary wciąż sporej liczbie ludzi kojarzą się z ekskluzywnością, ponadto są to już produkty wypróbowane, o dobrej jakości. Oczywiście ceny tego typu towarów niejednokrotnie są większe wyłącznie ze względu na markę, co nie przekłada się na jakość ma przełożenia w jakości. Jednak większość osób jest zdania, że towary najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie warto nabywać, ponieważ są polecane przez wiele osób. Z drugiej strony jednak w ostatnim czasie zaczynają wybijać się również marki z Polski, których jakość nierzadko nie odbiega od tych z zagranicy. Marki takie jak Adidas czy Nike wciąż są w Polsce najbardziej popularne w swojej branży, jednak w innych powstają powoli konkurenci.

Branża kosmetyków
Męskie buty
Napisał: VIVOBAREFOOT
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czasami bywa tak, że wykorzystuje się kosmetyki określonej firmy nawet nie zdając sobie sprawy z tego, że pochodzi z Polski. Na skalę światową w tej dziedzinie rzecz jasna jest wielka konkurencja, w Polsce również ze środków do makijażu zazwyczaj kupowane są te zagraniczne. Jednak marki takie jak Ziaja przez lata zyskały sobie znaczne uznanie nabywców kremów i innych tego rodzaju produktów. Akurat marka ta wytwarza środki delikatne dla skóry. Odbiorcy cenią sobie także duże, praktyczne opakowania. O wspomnianych markach można poczytać tutaj: adidas ceny.Wysokiej jakości obuwie
Pojawienie się marek z Polski obserwuje się na przykładzie branży obuwniczej. Jest bowiem coraz większe zapotrzebowanie na buty skórzane. W Polsce taką marką jest chociażby Wojas. Buty tej marki bardzo chwali sobie duża liczba Polaków,szczególnie panów, dla których marka ta oferuje komfortowe buty skórzane na każdą okazję. Są to buty raczej drogie, jednak z całą pewnością wytrzymałe, można je użytkować przez długie lata. Inną tego typu polską firmą jest Badura, marka również kojarząca się z obuwiem wysokiej jakości. Produkty obu wspomnianych marek często znaleźć można w galeriach handlowych. Przed kupnem markowych rzeczy warto jest przeczytać opinie o nich, np. w tym miejscu: wojas opinie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-16 18:09:23
Tagi: buty, Produkty, klienci