Co to testy gier w internecie?

Mnóstwo ludzi, którzy lubią różne gry komputerowe bez wątpienia uważa, że testy gier i produktów w internecie za pieniądze to jest dla nich doskonała praca. Masz szansę grać i dostawać za to pieniądze!
konsola ouiya
Napisał: Cesar Cardoso
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rzeczywistość zwykle nie jest aż tak idealnie jak zapewne uważa niejeden fan gier. Rolą testera nie jest przecież tylko i wyłącznie granie dla siebie samego, lecz również wynajdowanie wszelkiego rodzaju błędów i uchybień, które mogą mieć miejsce w grze, analiza czy późniejsze raportowanie.

Jeżeli zaciekawił Cię tego typu artykuł, zobacz dodatkowe informacje na ten temat. Najlepiej sprawdź sam (https://kbsound.pl/), znajdziesz tutaj podobne informacje.

Należy zaznajomić się zatem z dokładnymi szczegółami na ten temat. Tester zwykle nie ma czasu na to, aby przez długi czas swobodnie zachwycać się fabułą gry. Wręcz przeciwnie, powinien zabiegać, aby przedstawić twórcom jak najwięcej niedociągnięć, błędów i utrudnień. Każdy element gry powinien być kilkakrotnie sprawdzony pod różnymi względami, a później dokładnie odnotowany i opisany. Testowanie gier jest procesem testowania oprogramowania, jakie ma zagwarantować niezawodną jakość gier. Oprócz gier należy też testować sprzęt oficjalny test: Lark Cirrus 4.0 .

Niezwykle ważnym obowiązkiem testerów jest przebadanie, czy gra działa zgodnie z wszelakimi zasadami, również związanymi z takimi kwestiami jak grafika, umiejscowienie na ekranie, czas ładowania, opisy w dołączonej instrukcji itd. Dodatkowo techniczne wyznaczniki okazują się niezwykle ważne.Bardzo ważne są także testy przeprowadzane pod kątem funkcjonalności. W tej sytuacji tester powinien przeanalizować, czy gra działa właściwie z punktu widzenia użytkownika. Ten etap bardzo często jest najbardziej pracochłonny, gdyż tester powinien przeanalizować różne potencjalne scenariusze oraz musi przewiedzieć wszelkie reakcje gracza w wielu sytuacjach. Należy także starać się grać zgodnie z założeniami wydawcy, żeby przekonać się, czy również pod tym względem gra jest interesująca i spełnia wszystkie założone cele.

gry na PC
Napisał: Dion
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tester powinien również na własnej skórze dowiedzieć się, czy wszystkie reguły gry są jasne, czy nie ma uchybień logicznych i tego rodzaju pomyłek, które najczęściej mogą się zdarzyć nawet w najlepszego rodzaju grach - uniwersalny test Lark Phablet 6.0. Testerzy wbrew pozorom nie powinni być wyłącznie pasjonatami gier komputerowych. Powinni być także bardzo cierpliwi, spostrzegawczy, skrupulatni i nieszablonowi. Jednocześnie muszą umieć działać pod presją oraz potrafić przewidzieć różne niespodziewane sytuacje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-11 05:29:43
Tagi: gry, testy

Kategorie

Archiwum

O serwisie

Szukasz muzyki na imprezę? A może szukasz inspiracji? Jeśli tak, idealnie trafiłeś! U nas znajdziesz wszelkie aktualności ze świata muzycznego oraz poznasz największe światowe przeboje. Dziękujemy za zaintersowanie naszym serwisem. Udanych muzycznych poszukiwań! :)