Jak dopasować model spodni?

Wiemy doskonale o tym, że nie ma figur perfekcyjnych. Każda z pań ma swe większe jak też mniejsze kompleksy, każda potrzebuje zatuszować wybraną część ciała, a wyeksponować inną.


Stosownie dobrany ubiór potrafi wydobyć z figur to, co piękne oraz zakamuflować, to czego nie potrzebujemy pokazywać.
kostiumy kąpielowe
Napisał: H&M
Na podstawie: H&M


Jak więc prawidłowo dobrać spodnie do swojej sylwetki? Jeżeli dajmy na to potrzebujesz troszeczkę bardziej zaokrąglić pupę, wybierz spodnie z większymi kieszonkami z tyłu. Znakomicie kiedy kieszonki wzmocnione będą o suwak czy aplikacje - wszystko to z pewnością uwydatni Twą pupę. Jeśli natomiast idzie o krój, wybierz biodrówki. Wybieraj jasne barwy, mają one moc optycznego powiększania. Czego musimy unikać? Unikaj jeansów pozbawionych kieszeni z tyłu, one z pewnością "spłaszczą" Twą pupę. Zrezygnuj również z boyfriendów. Nie są to spodnie dla Ciebie.


Jakie spodnie musisz wkładać jeśli posiadasz duże uda? Bez wątpienia im ciemniejsze - tym lepiej. Ciemne zabarwienia optycznie wysmuklą Twe nogi. Nabywaj spodnie z materiałów elastycznych, to zapewni ci wygodę w noszeniu. Stawiaj na proste, ewentualnie lekko poszerzane nogawki. Styl boyfriendów również będzie sprzyjał Twej sylwetce. Czego warto unikać? Z pewnością jasnych jeansów! Zrezygnuj też z legginsów.

Zostawiam tu mój odnośnik do następnej strony. Mam nadzieję, że zapragniesz obejrzeć ostatnie wpisy, jeśli zainteresowały Cię te pokazane na tej stronie.

Obcisłe spodnie uwypuklają każdą fałdę . Z kolei jeżeli chcesz schować swój troszkę zaokrąglony brzuch, wybieraj spodnie z normalnym bądź wysokim stanem. Zaakcentuj smukłe nogi wąskimi dżinsami.
W odwracaniu uwagi od zaokrąglonego brzucha dobrze również mogą spisać się spodnie z większymi kieszeniami. Czego się wystrzegać? Na pewno niskich biodrówek oraz wysoko zabudowanych dżinsów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-01-25 08:47:14
Tagi: gra, moc, życie

Kategorie

Archiwum

O serwisie

Szukasz muzyki na imprezę? A może szukasz inspiracji? Jeśli tak, idealnie trafiłeś! U nas znajdziesz wszelkie aktualności ze świata muzycznego oraz poznasz największe światowe przeboje. Dziękujemy za zaintersowanie naszym serwisem. Udanych muzycznych poszukiwań! :)