Pierwsza randka - porady o czym rozmawiać, co na siebie założyć i gdzie pójść

Czy na myśl o pierwszej randce masz tremę i poddenerwowanie? Masz szansę z łatwością przezwyciężyć stres i niepewność planując wcześniej kluczowe części randki, w końcu najtrudniejszy etap - którym jest zaproszenie na randkę masz już za sobą. Bez przeszkód dzięki paru efektywnym poradom przyjemnie spędzisz czas.
W jakie miejsce pójść na naszą pierwszą randkę?

Gdy tylko Twój partner lub partnerka potwierdzą termin randki pomyśl o miejscu do którego moglibyście razem się wybrać. Najistotniejsze jest to byście nie czuli się jeszcze bardziej skrępowani. Na pierwszą randkę możecie wybrać np. rozrywkę kulturalną, którą oboje znacie.

Przedstawione tutaj informacje zainspirowały Cię na tyle, że chcesz przeczytać więcej? Zachęcamy więc do kolejnej witryny. Tam czeka istotne opracowanie (http://www.eccotravel.eu/madagaskar/).

Jeśli jesteście osobami dość aktywnymi możecie zaplanować spotkanie na na łonie natury, wybierając się na spacer lub piknik. Unikajcie głośnych i nadmiernie zatłoczonych miejsc, w których trudno będzie wam porozmawiać.

Para w wesołym miasteczku
Napisał: kevindooley
Na podstawie: http://www.flickr.com/
Jeśli boisz się, że skończą Wam się tematy albo spotkanie może okazać się mało interesująca wybierz lokalizację gdzie oboje będziecie mogli dobrze się bawić lub po prostu w romantycznej atmosferze spędzić czas nie skupiając się wyłącznie na rozmowie ale także na zabawie.

Jak się ubrać na randkę?

Postaw na wygodę i elegancję ale nie staraj się na siłę modyfikować swojego wyglądu. Twój strój powinien być dopasowany do miejsca, w którym będziecie spędzać czas. Planując długi spacer ubierz się wygodnie, idąc na kolację również zadbaj o odpowiedni strój.

Pamiętaj, że czysty i odpowiednio dobrany ubiór będzie znakiem dla drugiej osoby, że poważnie traktujesz Wasze spotkanie.

Stolik w restauracji dla dwojga
Napisał: Frerieke
Na podstawie: http://www.flickr.com/
Co robić na pierwszej randka?

Zazwyczaj Twój partner lub partnerka również się denerwuje, postaraj się więc w naturalny sposób rozładować atmosferę mówiąc np. o swoim podekscytowaniu, opowiadając anegdotę lub komplementując drugą osobę. Co najważniejsze - staraj się pozostać sobą i nie próbuj za wszelką cenę grać kogoś innego. Druga strona zgodziła się na spotkanie by Cię bliżej poznać i razem spędzić czas. Wzmocnij swoją pewność siebie pamiętając, że zależy jej by dowiedzieć się jaki naprawdę jesteś.Na pewno zastanawiasz się o czym rozmawiać na tego typu spotkaniu? Najlepiej o tym czym się interesujesz, jakie masz hobby, na czym się znasz. Poruszaj tematy, które są wspólne dla Was obojga i które nie zestresują drugiej osoby. Postaw na szczerość i poczucie humoru.

Miło spędzony czas może okazać się świetnym wstępem do kolejnych spotkań i randek, warto więc pokonać stres i nastawić się na dobrą zabawę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-01-13 00:52:15
Tagi: stres, Spacer, randce

Kategorie

Archiwum

O serwisie

Szukasz muzyki na imprezę? A może szukasz inspiracji? Jeśli tak, idealnie trafiłeś! U nas znajdziesz wszelkie aktualności ze świata muzycznego oraz poznasz największe światowe przeboje. Dziękujemy za zaintersowanie naszym serwisem. Udanych muzycznych poszukiwań! :)